Wie is wie

  • Ronald ter Horst

    Functie: Directeur / Eigenaar

    E-mail: r.terhorst@proviel.nl

    Mobiel: (06) 38 19 96 42

    Opleiding:
    MTS Weg- en Waterbouw
    HTS Weg- en Waterbouwkunde

  • Hans van den Berg

    Functie: Projectmanager
    Plannen en contracten

    E-mail: h.vandenberg@proviel.nl

    Mobiel: (06) 33 37 83 97

    Opleiding:
    HTS Weg- en Waterbouwkunde

  • Koen Lesker

    Functie: Projectmanager
    Ontwerp en advies

    E-mail: k.lesker@proviel.nl

    Mobiel: (06) 57 54 72 38

    Opleiding:
    HBO Civiele Techniek
    Technische Bedrijfskunde

  • Sander Slagman

    Functie: Projectmanager
    Beheer openbare ruimte

    E-mail: s.slagman@proviel.nl

    Mobiel: (06) 13 32 88 29

    Opleiding:
    HBO Larenstein, Land en Watermanagement

  • Bas Steenbekke

    Functie: Adviseur riolerings- en wegbeheer

    E-mail: b.steenbekke@proviel.nl

    Mobiel: (06) 83 21 93 14

    Opleiding:
    MBO Grond-, Water- en Wegenbouw

  • Jordy Hek

    Functie: Adviseur projecten

    E-mail: j.hek@proviel.nl

    Opleiding:
    MBO Infratechniek
    HBO Civiele Techniek

  • Jille Holtmaat

    Functie: Adviseur ruimte en plannen

    E-mail: j.holtmaat@proviel.nl

    Opleiding:
    MBO Infratechniek
    HBO Ruimtelijke Ordening en Planologie

  • Teun Vleerbos

    Functie: Adviseur projecten en groen

    E-mail: t.vleerbos@proviel.nl

    Opleiding:
    HBO Larenstein, Tuin- en Landschapsinrichting

  • Tom Jannink

    Functie: Adviseur projecten en beheer

    E-mail: t.jannink@proviel.nl

    Opleiding:
    HBO Civiele Techniek
    Technische Bedrijfskunde

  • Karin de Wit

    Functie: Financieel administratief medewerkster

    E-mail: k.dewit@proviel.nl

    Opleiding:
    MEAO Commercieel

  • Kasper Kolman

    Functie: Adviseur projecten

    E-mail: k.kolman@proviel.nl

  • Mark Busscher

    Functie: Werkvoorbereider

    E-mail: m.busscher@proviel.nl

Wij geven de openbare ruimte kwaliteit